Fotoalba plná vzpomínek. A jak si je udělat doma?

Fotoalba vždy byla i budou způsobem, jak si uchovat vzpomínky na některé osoby či události v našem životě. Nejběžnější jsou asi taková ta fotoalba, která se dají koupit ve spoustě obchodech. Taková fotoalba mají pevné desky a uvnitř folie, do kterých se nastrkají fotky. Mně vždycky přišel tento způsob archivace fotek poměrně nudný a neosobní. U fotek bych chtěla mít i různé obrázky, texty, popisky. A ačkoliv je v dnešní době možné si takové album zakoupit, není nad to, když si ho uděláte sami doma.

Victoria Graves

 

V dřívější době se s focením muselo šetřit. Bylo to z důvodu poměrně omezené kapacity na foťáku. V dnešní době, kdy máme GB volného prostoru na paměťovkách, si můžeme fotit jak šílení. Většina takových fotek končí ve složkách počítače nebo v mobilu. To je ale velká škoda, hlavně u fotek z důležitých událostí. Mezi ně může patřit například svatba, narození, narozeniny, dovolená, aj.

 

d096fa937a4bf4b30a375a053338fb4f

 

Jak už jsem psala, obyčejná fotoalba mi moc nevyhovují, proto jsem se začala rozhlížet po inspiraci, jak si takovéto fotoalbum vytvořit sama. Našla jsem spousty krásných obrázků, o které bych se s vámi chtěla podělit. Album nemusí být ani drahé, stačí trocha nápadu a fantazie. Samotné album nemusí sloužit jen na fotografie, můžete do něj přidávat i různé vstupenky, jízdenky, texty, obrázky. U malých dětí třeba věci z porodnice (tím myslím štítek se jménem, který bývá na ruce, apod.).

 

bec525adb988ca1da1a424a6e0e4c3dc

 

K vytvoření fotoalba vám bude stačit sešit s pevnější vazbou a deskami, fotky, lepidlo, fixy, pastelky, samolepky, washi pásky – a další papírnické maličkosti.

 

 

 

(Po kliknutí na obrázek se vám otevře galerie.)

 

Fotografie: Pinterest

Reklamy

3 komentáře: „Fotoalba plná vzpomínek. A jak si je udělat doma?“

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s