Recenze: Miss sporty Gel Shine lak na nehty – černý

Nedávno jsem byla na nákupech a prošla jsem si pár drogerií. V jedné z nich (myslím si, že to bylo v Tetě) jsem si chtěla koupit černý lak na nehty, protože ten starý jsem už vypotřebovala. Protože jsem si od Miss sporty ještě nikdy žádný lak na nehty nekupovala, rozhodla jsem se pro něj s tím, že na něj budu moct udělat recenzi. Jde přesně o Gel Shine lak v černé barvě.

Vlastnosti a vzhled

lak na nehtyZa tento lak jsem zaplatila asi 60,- , což je podle mě docela fajn částka, které mi nebude v případě neúspěchu líto. Teď k samotnému hodnocení. Lak je v kulaté lahvičce a podle toho, co šlo vidět zvenčí jsem si říkala, že určitě půjde o hezky tmavou barvu. Potom co jsem jej otevřela a nanesla na nehty mě překvapila (bohužel nepříjemně) jeho hustota. Nebo bych měla říct řídkost? Laku jsem musela dávat po trošce, jelikož byl opravdu řídký a po nanesení na nehet kryl strašně málo. Ale protože se nechci vzdát, nechala jsem první vrstvu zaschnout. Myslela jsem, že  by dvě vrstvy byly lepší. Nechápejte mě zle – mnoho laků potřebuje ke krytí dvě vrstvy. Ale taky znám laky ve stejné cenové relaci a ty kryjí i s jednou vrstvou. No, po nanesení druhé vrstvy se barva naštěstí sjednotila a barva je hezky sytá černá.

Co se týče zasychání, znám i horší, takže mi čekání nevadí. Do půl hodiny byl lak krásně suchý, ale záleží na tom, jak dlouho chcete čekat – jestli je to pro vás dlouho, musíte si pořídit jiný. Já čekání strávila u filmu.

p

A jak to bylo s výdrží?

Protože co chvíli něco dělám, moje ruce a i lak dostávají hodně zabrat. Proto mě mile překvapila výdrž laku. Poté, co mi většina laků vydrží maximálně den až dva jsem byla překvapena tím, že tento vydržel 4 dny, s čímž jsem byla docela spokojená. Lak mám nyní dva měsíce. A mrzí mě jen to, že lak hodně zhoustnul a díky tomu se už hůř nanáší.

Fotografie: Unsplash, autor
Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s