Vylepši svůj diář! Plánování bude o poznání zábavnější

Blíží se nám konec tohoto roku, tudíž je ideální čas na to, abychom si pořídili diář na rok 2018. A protože nám do nového roku zbývá ještě poměrně dost dní, máme i dostatek času na to, abychom si toho svého papírového miláčka hezky vylepšili.

n

Hodně z nás si každý rok pořizuje diáře. Studenti kvůli návalu písemek a pracující skrz doslovnou horu práce. Možností máme spousty. Někdo si vybere diář, který je takřka na míru, ale taky to tak vypadá s cenou. Někdo si diář tvoří úplně celý sám. No a nakonec se zde vyskytuje skupinka lidí, kteří si koupí víceméně obyčejný diář, který má ale pevné uspořádání, tudíž se nemusí štvát s vypisováním dnů, apod.

Já bych se dnes chtěla zaměřit na vylepšení již existujícího společníka. Pro příští rok jsem si vybrala klasický diář s koženou vazbou (takže je docela elegantní) a nažloutlými listy. Diář obsahuje úvodní stranu (jméno, telefonní číslo, apod.), kalendář (jedna strana = jeden den), u každého měsíce list na poznámky – to samé i na konci diáře. A nakonec nechybí ani adresář na kontakty. Teď už ale k jádru věci. Jak si můžeme svůj diář vylepšit?

Samolepky

Samolepky jsou univerzální věc, která dodekoruje cokoliv. Je na nás zda zvolíme jednodušší samolepky (šipky, geometrické tvary, jednoduché věci), nebo propustíme uzdu fantazii a ze stránek na nás budou koukat jednorožci, roztomilé cookies s obličejem nebo vtipné nápisy. Jen pozor, neručím za to, jak se bude tvářit klient, když uvidí váš diář plný samolepek. Všeho s mírou!

a

Lepící papírky aneb lepíky

Kdo vymyslel lepící papírky, byl podle mého názoru genius. V mém diáři se často objevují zápisky, u kterých nevím, zda platí nebo se změní. Takto stačí nalepit na stránku, napsat plán a vše je vyřešeno. Tak jako když si něco napíšu a potřebuju si k tomu napsat víc informací. Stačí napsat na lepík a nalepit. Lepíky si můžeme nalepit na jednu stranu v diáři a mít je všechny pohromadě.

Barevné propisky a zvýrazňovače

Velkou parádu nadělá i taková obyčejnost s názvem propiska. Stačí si vybrat nějakou, která má hezkou barvu, můžeme také kombinovat více barev a různé akce si podtrhávat zvýrazňovačem. Tak nám nic důležité neuteče.

Fotky

Při vytváření tohoto vylepšení musíme vynaložit trošku více práce. Najděte si fotky, které chcete mít na očích – může jít i o citáty a jiné. Poté si je ve zmenšené velikosti vytiskněte a nalepte na volná místa v diáři.

bez názvu

Jaké jsou vaše způsoby, kterými si vylepšujete diář?

Fotografie: Unsplash
Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s